1 PKR نرخ روپیه پاکستان به AWG فلورین Aruban


اخرین بروزرسانی : Sat, 24 Aug 2019 08:42:42 +0000

1PKRs
نرخ روپیه پاکستان
یا 1 PKR به AWG: =
0.01125 Afl.
فلورین Aruban
قیمت ارز : 0.01125


اخرین بروزرسانی : Sat, 24 Aug 2019 08:42:42 +0000

نرخ روپیه پاکستان vs فلورین Aruban. 10 روز گذشته
Date نرخ روپیه پاکستان فلورین Aruban
Friday, 08/23/2019 1 PKR = 0.01126 AWG
Thursday, 08/22/2019 1 PKR = 0.01122 AWG
Wednesday, 08/21/2019 1 PKR = 0.01125 AWG
Tuesday, 08/20/2019 1 PKR = 0.01137 AWG
Monday, 08/19/2019 1 PKR = 0.01141 AWG
Sunday, 08/18/2019 1 PKR = 0.01127 AWG
Saturday, 08/17/2019 1 PKR = 0.01127 AWG
Friday, 08/16/2019 1 PKR = 0.01119 AWG
Thursday, 08/15/2019 1 PKR = 0.01120 AWG
Wednesday, 08/14/2019 1 PKR = 0.01119 AWG
زمان واقعی نمودار PKR/AWG or (نرخ روپیه پاکستان / فلورین Aruban)
نرخ روپیه پاکستان به فلورین Aruban و فلورین Aruban به نرخ روپیه پاکستان
PKR AWG PKR AWG
5 PKR = 0.0562 AWG 444.4444 PKR = 5 AWG
10 PKR = 0.1125 AWG 888.8889 PKR = 10 AWG
20 PKR = 0.2250 AWG 1777.7778 PKR = 20 AWG
50 PKR = 0.5625 AWG 4444.4444 PKR = 50 AWG
100 PKR = 1.1250 AWG 8888.8889 PKR = 100 AWG
300 PKR = 3.3750 AWG 26666.6667 PKR = 300 AWG
500 PKR = 5.6250 AWG 44444.4444 PKR = 500 AWG
1000 PKR = 11.2500 AWG 88888.8889 PKR = 1000 AWG
مبدل ارز
PKR