1 PKR نرخ روپیه پاکستان به BTC بیت کوین


اخرین بروزرسانی : Sun, 12 Jul 2020 19:01:51 +0000

1PKRs
نرخ روپیه پاکستان
یا 1 PKR به BTC: =
0.000000
بیت کوین
قیمت ارز : 0.00000


اخرین بروزرسانی : Sun, 12 Jul 2020 19:01:51 +0000

نرخ روپیه پاکستان vs بیت کوین. 10 روز گذشته
Date نرخ روپیه پاکستان بیت کوین
Wednesday, 07/01/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Tuesday, 06/30/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Monday, 06/29/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Sunday, 06/28/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Saturday, 06/27/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Friday, 06/26/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Thursday, 06/25/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Wednesday, 06/24/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Tuesday, 06/23/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
Monday, 06/22/2020 1 PKR = 0.00000 BTC
زمان واقعی نمودار PKR/BTC or (نرخ روپیه پاکستان / بیت کوین)
نرخ روپیه پاکستان به بیت کوین و بیت کوین به نرخ روپیه پاکستان
PKR BTC PKR BTC
5 PKR = 5.0000 BTC 5.0000 PKR = 5 BTC
10 PKR = 10.0000 BTC 10.0000 PKR = 10 BTC
20 PKR = 20.0000 BTC 20.0000 PKR = 20 BTC
50 PKR = 50.0000 BTC 50.0000 PKR = 50 BTC
100 PKR = 100.0000 BTC 100.0000 PKR = 100 BTC
300 PKR = 300.0000 BTC 300.0000 PKR = 300 BTC
500 PKR = 500.0000 BTC 500.0000 PKR = 500 BTC
1000 PKR = 1000.0000 BTC 1000.0000 PKR = 1000 BTC
مبدل ارز
PKR