1 PKR نرخ روپیه پاکستان به XAG اونس نقره


اخرین بروزرسانی : Sat, 24 Aug 2019 08:26:22 +0000

1PKRs
نرخ روپیه پاکستان
یا 1 PKR به XAG: =
0.00036
اونس نقره
قیمت ارز : 0.00036


اخرین بروزرسانی : Sat, 24 Aug 2019 08:26:22 +0000

نرخ روپیه پاکستان vs اونس نقره. 10 روز گذشته
Date نرخ روپیه پاکستان اونس نقره
Friday, 08/23/2019 1 PKR = 0.00037 XAG
Thursday, 08/22/2019 1 PKR = 0.00036 XAG
Wednesday, 08/21/2019 1 PKR = 0.00036 XAG
Tuesday, 08/20/2019 1 PKR = 0.00037 XAG
Monday, 08/19/2019 1 PKR = 0.00037 XAG
Sunday, 08/18/2019 1 PKR = 0.00037 XAG
Saturday, 08/17/2019 1 PKR = 0.00037 XAG
Friday, 08/16/2019 1 PKR = 0.00036 XAG
Thursday, 08/15/2019 1 PKR = 0.00036 XAG
Wednesday, 08/14/2019 1 PKR = 0.00037 XAG
زمان واقعی نمودار PKR/XAG or (نرخ روپیه پاکستان / اونس نقره)
نرخ روپیه پاکستان به اونس نقره و اونس نقره به نرخ روپیه پاکستان
PKR XAG PKR XAG
5 PKR = 0.0018 XAG 13888.8889 PKR = 5 XAG
10 PKR = 0.0036 XAG 27777.7778 PKR = 10 XAG
20 PKR = 0.0072 XAG 55555.5556 PKR = 20 XAG
50 PKR = 0.0180 XAG 138888.8889 PKR = 50 XAG
100 PKR = 0.0360 XAG 277777.7778 PKR = 100 XAG
300 PKR = 0.1080 XAG 833333.3333 PKR = 300 XAG
500 PKR = 0.1800 XAG 1388888.8889 PKR = 500 XAG
1000 PKR = 0.3600 XAG 2777777.7778 PKR = 1000 XAG
مبدل ارز
PKR