1 PKR نرخ روپیه پاکستان به XAG اونس نقره


اخرین بروزرسانی : Sun, 12 Jul 2020 18:25:00 +0000

1PKRs
نرخ روپیه پاکستان
یا 1 PKR به XAG: =
0.000330
اونس نقره
قیمت ارز : 0.00033


اخرین بروزرسانی : Sun, 12 Jul 2020 18:25:00 +0000

نرخ روپیه پاکستان vs اونس نقره. 10 روز گذشته
Date نرخ روپیه پاکستان اونس نقره
Wednesday, 07/01/2020 1 PKR = 0.00033 XAG
Tuesday, 06/30/2020 1 PKR = 0.00033 XAG
Monday, 06/29/2020 1 PKR = 0.00033 XAG
Sunday, 06/28/2020 1 PKR = 0.00034 XAG
Saturday, 06/27/2020 1 PKR = 0.00034 XAG
Friday, 06/26/2020 1 PKR = 0.00034 XAG
Thursday, 06/25/2020 1 PKR = 0.00034 XAG
Wednesday, 06/24/2020 1 PKR = 0.00033 XAG
Tuesday, 06/23/2020 1 PKR = 0.00034 XAG
Monday, 06/22/2020 1 PKR = 0.00033 XAG
زمان واقعی نمودار PKR/XAG or (نرخ روپیه پاکستان / اونس نقره)
نرخ روپیه پاکستان به اونس نقره و اونس نقره به نرخ روپیه پاکستان
PKR XAG PKR XAG
5 PKR = 0.0016 XAG 15151.5152 PKR = 5 XAG
10 PKR = 0.0033 XAG 30303.0303 PKR = 10 XAG
20 PKR = 0.0066 XAG 60606.0606 PKR = 20 XAG
50 PKR = 0.0165 XAG 151515.1515 PKR = 50 XAG
100 PKR = 0.0330 XAG 303030.3030 PKR = 100 XAG
300 PKR = 0.0990 XAG 909090.9091 PKR = 300 XAG
500 PKR = 0.1650 XAG 1515151.5152 PKR = 500 XAG
1000 PKR = 0.3300 XAG 3030303.0303 PKR = 1000 XAG
مبدل ارز
PKR